Data29.12.201508:00 - 05.01.201617:00

MiejsceBarcelona

Kontakt

KategoriaWyjazdy

Opis wydarzenia

 

Mamy dla Was coś absolutnie wyjątkowego- football, 12 winogron i zabawa do białego rana! Co łączy te rzeczy?- oczywiście Sylwester w Barcelonie! Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na specjalnie zaplanowany wyjazd do Stolicy Katalonii- 2 mecze FC Barcelony (Derby!), sylwestrowa zabawa i aż 5 noclegów w samej Barcelonie!

 

W dniach 29 grudnia 2015 - 5 stycznia 2016 wybieramy się na mecz FC Barcelona - Betis Sevilla, a także dodatkowo dla chętnych Derby Katalonii z Espanyolem Barcelona na wyjeździe! Koszt wyjazdu wyniesie 1390 zł . W planie znajduje się m.in. przejazd komfortowym autokarem na trasie Łódź - Wrocław - Barcelona – Wrocław - Łódź, 5 noclegów w Barcelonie, śniadania, bilet na mecz z Betisem (kat. General), ubezpieczenie. Istnieje możliwość dopłaty 70 zł do biletu na Goal1. Dodatkowo dla chętnych bilet na mecz z Espanyolem, a także sylwestrowa zabawa, gdzie zgodnie z tradycją będzie można zjeść 12 winogron i złożyć życzenia innym.

 

Jeżeli chcesz się zapisać na wyjazd najpierw WYŚLIJ E-MAIL ZGŁOSZENIOWY na adres: s.hryciuk@fcbp.pl wpisując w tytule "WYJAZD SYLWESTER" [potrzebne będą poniższe informacje, które należy sobie wcześniej przygotować w następującej kolejności]:

  1. Imię i Nazwisko;

  2. Numer komórki (bez spacji i myślników);

  3. Adres e-mail;

  4. Adres (ulica, kod pocztowy, miejscowość);

  5. PESEL;

  6. Numer legitymacji członkowskiej;

  7. Miejsce wsiadania (Łódź lub Wrocław);

  8. Rodzaj biletu (General/Goal1 za dopłatą).

Potwierdzenie udziału w ciągu 3 dni. Prosimy o cierpliwość. Konieczna będzie płatność w celu potwierdzenia rezerwacji.