Już w PIĄTEK startuje kolejna edycja Typera FCBP!
Czy jesteś gotowy, aby pokazać wszystkim, jak dobrze znasz się na lidze hiszpańskiej?
Typer rusza wraz z 1. kolejką sezonu 2023/2024 rozgrywek LaLiga EA Sports. Jeśli czujesz, że to Twój sezon, to teraz jest czas, aby to udowodnić!

Typer FCBP stał w tym sezonie pod dużym znakiem zapytania, na szczęście uruchomienie 4. dźwigni finansowej pozwoliło nam na zorganizowanie kolejnego sezonu zabawy w typowanie wyników LaLiga oraz pozostałych meczów Barcy w sezonie 2022/23. 

 

Poprzednia edycja cieszyła się niemałym zainteresowaniem a ostatecznie po raz trzeci wygrał Boraś! W tym liczymy na jeszcze większe zainteresowanie i może znajdzie się jakiś kozak, który zdoła mu zagrozić?

 

Mało pozostałego czasu na typowanie 1. kolejki oraz inne sprawy organizacyjne zmusiły nas jednak do startu od 2. kolejki LaLiga. Czytaj więcej

Walka w klasyfikacji generalnej naszego Typera była bardzo zacięta i do końca nie było wiadomo kto ostatecznie zwycięży o czym świadczą bardzo małe różnice punktowe.
Ostatecznie z ilością punktów 563 zwycięzcą okazał się nie po raz pierwszy Boraś, któremu serdecznie gratulujemy!
Ze zwycięzcą skontaktujemy się indywidualnie a zgodnie z regulaminem otrzyma od nas koszulkę domową Barcy na nowy sezon- 22/23.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!

Już za 2 dni zawodnicy Valencii i Getafe usłyszą gwizdek inaugurujący kolejny sezon hiszpańskiej LaLiga Santander. Wraz ze startem rozgrywek najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii nie mogło również zabraknąć naszego Typera FCBP!

  Czytaj więcej

Kilka dni temu Barça zaprezentowała nowy komplet strojów na sezon 2021/22. Zdecydowanej większości projekt się spodobał i mamy nadzieję, że spodoba się również zwycięzcy zakończonej w maju kolejnej edycji Typera FCBP, który zgodnie z regulaminem otrzyma właśnie wspomnianą koszulkę domową na nadchodzący sezon.
Walka w klasyfikacji generalnej była bardzo zacięta o czym świadczą bardzo małe różnice punktowe.
Ostatecznie z ilością punktów 555 zwycięzcą okazał się użytkownik tostek, któremu serdecznie gratulujemy! Oczywiście nasz najlepszy typer został zweryfikowany i jest aktualnym członkiem FCBP.
Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!

Już za 2 dni piłkarze wybiegną na boiska rozpoczynając zmagania w kolejnym sezonie hiszpańskiej LaLiga Santander. Wraz ze startem rozgrywek najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii nie mogło również zabraknąć naszego Typera FCBP!

  Czytaj więcej

Równocześnie z bolesnym końcem zmagań Barcy w lidze mistrzów zakończyliśmy również zabawę w TYPERZE FCBP. Po wyrównanej walce, która trwała przez wiele kolejek, ostatecznie różnicą 11 punktów zwycięzcą został użytkownik jozek21.
Zwycięzca jest oczywiście aktualnym członkiem FCBP dlatego w jego ręce na najbliższym zlocie w Łapinie trafi obiecana koszulka Klubu na nowy sezon.
Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy zwycięzcy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!

Niektórzy czekają na to cały rok! Fan Club Barça Polska ma przyjemność po raz piąty zaprosić członków stowarzyszenia do wspólnej rywalizacji.

W tym roku delikatnie zmieniliśmy formułę rywalizacji w drużynach. Wszystkie szczegóły znajdziecie w rozwinięciu.

Czytaj więcej