Oto nowe gadżety FCBP, o które wiele osób pytało- RĘCZNIK oraz WOREK.
W przypadku ręcznika postawiliśmy na uniwersalny wymiar 75x150cm i nadruk na jednej ze stron. Aby to było możliwe zadrukowana strona zrobiona jest z przyjemnego w dotyku materiału syntetycznego o krótszym "włosiu". Lewa strona zaś jest 100% bawełną frotte w kolorze białym, która doskonale wchłania wodę. Gwarantujemy, że materiały używane do produkcji ręczników są najwyższej jakości!
Drugim gadżetem jest uniwersalny worek bawełniany, który można nosić jak plecak i zapakować do niego np. nowy ręcznik FCBP udając się na siłownię, basen czy plażę.
Oba gadżety oczywiście tylko dla aktualnych Członków FCBP.
Więcej informacji w rozwinięciu. Czytaj więcej

W ostatni weekend czerwca (27-30.06.2024) zapraszamy na kolejny letni zlot FCBP. Zlot odbędzie się w Świerkocinie gdzie gościć nas będzie Ośrodek Świerkocin. Zapraszamy członków z całymi rodzinami, gdyż ośrodek oferuje liczne atrakcje dla dzieci. Czekają na nas domki 2,3,4-osobowe ze śniadaniami i obiadami w cenie. Tradycyjnie podczas zlotu odbędzie się turniej FCBP Cup oraz Walne Zgromadzenie Członków FCBP.

Walne Zgromadzenie odbędzie się w dniu 29 czerwca 2024r. (sobota) o godz. 15:00 na terenie ww. ośrodka.
Na Walne Zgromadzenie zapraszamy wszystkich Członków Stowarzyszenia. Nie trzeba brać udziału w zlocie aby wziąć udział w Walnym.
W przypadku nie stawienia się wymaganej Statutem większości członków, o godz. 15:15 rozpocznie się kolejne zgromadzenie o tym samym porządku obrad, ze zdolnością do skutecznego podejmowania uchwał, bez względu na liczbę obecnych Członków.
Podczas Walnego Zgromadzenia podsumujemy ostatnią kadencję zarządu oraz przystąpimy do wyborów na nową, 2-letnią kadencję. Jeśli chciałbyś/chciałabyś wnieś coś więcej dla FCBP to zapraszamy! Chętnych kandydatów prosimy o zgłoszenie mailowe: fcbp@fcbp.pl

 

Więcej informacji TUTAJ

Przedstawiamy Wam nowy, wielofunkcyjny gadżet- Komin FCBP Members Only, znany również pod takimi nazwami jak: buff czy chusta wielofunkcyjna.
Jak zasugerowaliśmy już w poprzednim zdaniu, gadżet ten jest tylko dla aktualnych członków FCBP gdzie każdy będzie mógł zamówić maksymalnie 2 sztuki.
Więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu. Czytaj więcej

Otwieramy zapisy na zlot z okazji ligowego El Clasico, który odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim!
Po zeszłorocznym sukcesie w organizacji Turnieju Fan Klubów wracamy do Piotrkowa z drugą edycją turnieju łącząc cały event z tradycyjnym zlotem FCBP z okazji El Clasico.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania oraz integracji!

 

Więcej informacji TUTAJ.

W ubiegłym tygodniu wydawnictwo SQN wystartowało z przedsprzedażą unikatowej książki, która powinna się znaleźć na półce każdego zagorzałego culé 🔵🔴

 

Niepublikowane wcześniej zdjęcia, historia klubu i gwiazdy światowego formatu, takie jak m.in. László Kubala, Luis Suárez Miramontes, Johan Cruyff, Ronald Koeman, Christo Stoiczkow, Romário, Pep Guardiola, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Rivaldo, Ronaldinho Gaúcho, Xavi, Andrés Iniesta i Lionel Messi, które biegały po murawie Camp Nou. To wszystko znajduje się w tej wyjątkowej lekturze. Autor opisał w niej dzieje Blaugrany poprzez setki zdjęć i reprodukcji.

Czytaj więcej

¡Hola Penyistas!
W związku ze zbliżającą się nieuchronnie zimą prezentujemy Wam nowy gadżet- Czapki FCBP -Members Only-.
Czapki będą szyte od podstaw w 2 kolorach: czarnym i bordowym. Więcej szczegółów w rozwinięciu.

Czytaj więcej

W drugi weekend stycznia zapraszamy Was do Perły Beskidu Śląskiego na zimowy zlot Fanów FC Barcelony. Jest to termin Superpucharu Hiszpanii, ale pamiętajcie, że nie samą piłką nożną człowiek żyje. Zawitamy do Wisły w gorącym okresie zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich, więc zachęcamy także kibicowania naszym skoczkom. Ugości nas Hotel Krokus (krokus.pl). W terminie 12-14.01.2024 czeka na nas 60 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3,4-osobowych.  Zapraszamy serdecznie Członków wraz z całymi rodzinami, aby poszerzać nasz Barcelonizm.

 

Więcej informacji TUTAJ.