Dzięki nowej współpracy z AwayDays.pl - wyjazdy na mecze możemy zaoferować naszym członkom wyjazdy na mecze Barcy.
Każdy z członków otrzyma zniżkę na każdy mecz Blaugrany!

Pierwszą propozycją jest wyjazd na Finał Ligi Mistrzów Kobiet, w którym Barca Femeni zmierzy się z VFL Wolfsburg.

Wszystkie proponowane przez AwayDays oraz FCBP wyjazdy na mecze Barcy znajdziecie na naszej stronie w sekcji "Nadchodzące wyjazdy" oraz "Najbliższe wydarzenia". 
Ponadto zachęcamy do śledzenia naszych profili społecznościowych, gdzie znajdą się dodatkowe informacje, ciekawostki oraz relacje z naszych wyjazdów.
FCBP - Facebook | Instagram
AwayDays.pl - Facebook | Instagram

 
 

W czerwcu zapraszamy Was na obrzeża Mazur na letni zlot Fanów FC Barcelony. Wraz z blaugranową rodziną możesz spędzić długi weekend, omawiając miniony już (wtedy) sezon. Oczywiście serdecznie zapraszamy członków z całymi rodzinami, gdyż ośrodek zachęca licznymi atrakcjami dla dzieci. Zawitamy nad jezioro Leźno Małe, gdzie przywita nas Agroturystyka Maryśka. W terminie 08-11.06.2023 czeka na nas 56 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4-osobowych ze śniadaniami.

 

Więcej informacji TUTAJ.

Tym razem wracamy do Katowic, gdzie poprzedni zlot odbył się w 2014 roku. Czekają na Was noclegi w 4* Park Hotel Diament Katowice, kolejny FCBP Cup oraz oczywiście wspólne kibicowanie.
Więcej informacji TUTAJ.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z ostatniego zlotu z okazji El Clasico w Bydgoszczy.

Relacja dostępna TUTAJ.

Tuż po świętach Bożego Narodzenia zapraszamy Was nad samo morze na zimowo-sylwestrowy zlot Fan Club Barca Polska. Będzie to niezwykła okazja przywitać rok 2023 w gronie fanów FCB. Zawitamy do miejscowości Sianożęty, gdzie przywita nas Pensjonat Morfeusz.
W terminie 30.12.2022-02.01.2023 czeka na nas 60 miejsc noclegowych w pokojach 4-osobowych ze śniadaniami.

Więcej informacji oraz zapisy TUTAJ.

Sezon 2022/23 LaLiga rozpoczął się już na dobre a już w 9. kolejce zmierzą się ze sobą główni pretendenci do tytułu- Real Madryt vs. FC Barcelona.
Z tejże okazji zapraszamy na kolejny zlot FCBP, który odbędzie się w terminie 14-16 października w Bydgoszczy.


Więcej informacji TUTAJ.

Zapraszamy do zapoznania się z  relacją z ostatniego zlotu letniego w Ślesinie
Relacja dostępna TUTAJ.

W czerwcu zapraszamy Was do centralnej Polski na letni zlot Fanów FC Barcelony. Zawitamy do miejscowości Ślesin. Ugości nas Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Gwarek” (https://gwarekslesin.pl/), gdzie czeka na nas sto miejsc noclegowych w pokojach 2,3 oraz 4-osobowych ze śniadaniami. Będzie możliwość skorzystania z kajaków i rowerków wodnych oraz zażywania kąpieli słonecznych na plaży bądź molo. Będzie to przedsmak wakacyjnych szaleństw.
W terminie 16-19 czerwca przewidujemy turniej piłki nożnej, grilla, walne zebranie członków FCBP oraz kolację połączoną z potańcówką. Więcej szczegółów TUTAJ.