Data02.08.201816:00 - 16.09.201823:59

Miejsce

KategoriaInne

Opis wydarzenia

Otwieramy rekrutację do Fan Club Barça Polska na sezon 2018/2019. Zapisy potrwają do 16 września (włącznie). Po tym terminie, odbędzie się aktualizacja listy członków Stowarzyszenia, a następnie po 30 września każdy przyjęty otrzyma maila z potwierdzeniem przyjęcia.

 

Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami, które mają charakter regulaminu zapisów. Wszystko co trzeba wiedzieć o zapisach do fan clubu, znajduje się w tym artykule.

 

0. Kto może zostać członkiem FCBP?

 

Członkiem FCBP może zostać każdy kibic klubu FC Barcelona, który w nieprzekraczalnym terminie do 16 września dopełni wszelkich formalności, opisanych poniżej w punktach 1, 2, 3, 4, czyli wypełni formularz rekrutacyjny, dokona opłaty składki i w szczególnych przypadkach potwierdzi tożsamość. Dodatkowa informacja dla osób, które nie ukończyły 16 lat opisana jest w punkcie 6.

 

1. Przedłużenie członkostwa

 

Osoby, które są aktualnymi członkami Stowarzyszenia (w sezonie 2017/2018) w celu przedłużenia członkostwa muszą wypełnić formularz rekrutacyjny ponownie tak jak w przypadku nowych, potencjalnych członków. Jest to związane z koniecznością zatwierdzenia przez każdego członka Stowarzyszenia informacji o przetwarzaniu danych osobowych. 
Dla przedłużających członkostwo składka pozostaje bez zmian i wynosi 60 zł.

 

 

2. Opłacenie składki

 

Składkę w wysokości:

60 zł dla osób, które były członkami FCBP w sezonie 2017/2018;

80 zł dla pozostałych osób (w tym 60 zł składki i 20 zł opłaty wpisowej);

 należy uiścić do 16 września br. na numer konta:

19 1090 1841 0000 0001 3086 7568

Fan Club Barca Polska

Ul. Malborska 1 m 121

03-286 Warszawa

 

W tytule prosimy wpisać: imię i nazwisko, miasto (zamieszkania), numer telefonu. Np.: Jan Kowalski, Chrostkowo, 666777888

 

Osoby, które nie przejdą rekrutacji otrzymają zwrot wpłat do końca października. Pieniądze będą zwrócone na numer konta, z którego zostały wpłacone.

 

Jeżeli macie wątpliwość, czy Wasz przelew doszedł, po jego wykonaniu wystarczy zapisać/zeskanować potwierdzenie i zachować na telefonie lub komputerze. Po 16 września będziemy wyjaśniać indywidualnie wszelkie niezgodności. 

 

3. Formularz rekrutacyjny

 

Dotyczy zarówno nowych osób oraz aktualnych członków Stowarzyszenia, od których wymagamy ponownego wypełnienia formularza.

 

Aby przesłać dane niezbędne do rejestracji w Stowarzyszeniu, należy wypełnić formularz rekrutacyjny na naszej stronie. Formularz dostępny jest po zalogowaniu na górze strony. W przypadku osób, które są niepełnoletnie, deklarację członkowską, czyli formularz wypełnia prawny opiekun. 
UWAGA: Na nową stronę nie przenosiliśmy kont utworzonych na poprzednim - starym forum. Jeżeli ktoś nie tworzył jeszcze konta na obecnej stronie, powinien zrobić to teraz. 

UWAGA!!! Z jednego konta na stronie można wysłać formularz rekrutacyjny tylko jednej osoby. Każdy potencjalny członek musi posiadać indywidualne konto, dotyczy to również członków niepełnoletnich w przypadku, których założyć konto i wypełnić formularz powinien prawny opiekun.

 

 

 

4. Potwierdzenie tożsamości

 

W niektórych przypadkach poprosimy o potwierdzenie tożsamości osoby aplikującej. W tym celu mogą otrzymać Państwo z adresu rekrutacja@fcbp.pl prośbę o przesłanie skanu dokumentu tożsamości wymienionego w zgłoszeniu. Na informację zwrotną będziemy czekać 7 dni. Brak potwierdzenia tożsamości w terminie skutkować będzie brakiem przyjęcia do Stowarzyszenia. Prośba potwierdzenia tożsamości nie będzie kierowana do wszystkich osób, więc osoby, które nie otrzymają maila, proszone są o nie przesyłanie skanów dokumentów.

  

5. Decyzja o przyjęciu i wysyłka Carnet de Penyista

 

Osoby, które pozytywnie przejdą rekrutację po weryfikacji będą umieszczane na liście członków. Lista członków dostępna jest wyłącznie dla osób należących do FCBP. Aby mieć do niej wgląd, wystarczy zalogować się na stronie głównej i wejść w zakładkę "O FAN CLUBIE > Członkowie". Aktualizacja listy osób na stronie odbędzie się do 30 września. Następnie do osób, które pozytywnie przeszły rekrutację, zostanie wysłana informacja za pośrednictwem maila. Dodatkowo każdy członek FCBP otrzyma na początku przyszłego roku Carnet de Penyista (karty wysyłane są przez FC Barcelonę do siedziby Stowarzyszenia w okolicach lutego/marca). Wraz z Carnetem przesłana zostanie pisemna decyzja o przyjęciu do Fan Club Barça Polska.

 

6. Możliwość dołączenia stowarzyszenia jako junior (osoby do 16 roku życia)

 

Wszystkie osoby, które nie ukończyły 16 lat, mogą zostać członkami wspierającymi Stowarzyszenia*. Warunki dołączenia do FCBP są identyczne jak w przypadku osób po 16. roku życia. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www (formularz wypełnia ustawowy opiekun) oraz uiścić składkę w wysokości 60zł w przypadku członkostwa w sezonie 2017/18 lub 80zł dla nowych członków.  

*Zgodnie ze statutem Fan Club Barça Polska, członkowie wspierający mają takie prawa i obowiązki, jak członkowie zwyczajni, za wyjątkiem prawa głosu na Walnym Zgromadzeniu Członków oraz biernego uczestniczenia w wyborach do władz Stowarzyszenia. Mogą oni brać udział w posiedzeniach władz Stowarzyszenia w charakterze osób zaproszonych, gdzie dysponują głosem doradczym.

 

7. Jak sprawdzić status zgłoszenia i czy wszystko jest w porządku?

 

Po zalogowaniu na stronie głównej i po wejściu w zakładkę "O FAN CLUBIE > Członkowie" Twoje nazwisko będzie znajdować się na liście przyjętych do Stowarzyszenia. Jeżeli tak się nie stanie, będziemy indywidualnie wyjaśniać wszelkie wątpliwości.

 

UWAGA: Lista będzie zaktualizowana we wrześniu br.

  

8. Kontakt

 

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kierowanie ich na adres rekrutacja@fcbp.pl.