Data24.07.201908:00 - 15.09.201923:59

Miejsce

Kontakt

KategoriaInne

Opis wydarzenia

Otwieramy rekrutację do Fan Club Barça Polska na sezon 2019/2020. Zapisy potrwają do 15 września br. Po tym terminie, odbędzie się aktualizacja listy członków Stowarzyszenia, a następnie po 30 września każdy przyjęty otrzyma maila z potwierdzeniem przyjęcia.

 

Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami, które mają charakter regulaminu zapisów. Wszystko co trzeba wiedzieć o zapisach do fan clubu, znajduje się w tym artykule.

 

0. Kto może zostać członkiem FCBP?

 

Członkiem FCBP może zostać każdy kibic klubu FC Barcelona, który w nieprzekraczalnym terminie do 15 września dopełni wszelkich formalności, opisanych poniżej w punktach 1, 2, 3, czyli wypełni formularz rekrutacyjny oraz dokona opłaty składki sezonowej. Dodatkowa informacja dla osób, które nie ukończyły 16 lat opisana jest w punkcie 5.

 

1. Przedłużenie członkostwa

 

Osoby, które są aktualnymi członkami Stowarzyszenia (w sezonie 2018/2019) w celu przedłużenia członkostwa muszą jedynie opłacić składkę członkowską.
Decyzją Walnego Zgromadzenia z dnia 12.07.2019r.  składka dla przedłużających członkostwo wynosi 70 zł/rok.

Aktualnym członkom przypominamy również o konieczności aktualizacji danych odnośnie dokumentów tożsamości. Jeżeli ktoś z Was wymienił dowód osobisty lub paszport na nowy, prosimy poinformować nas o tym fakcie. FC Barcelona zmieniła sposób dystrybucji biletów na mecze wyjazdowe w La Liga oraz Lidze Mistrzów. Obecnie każdy wyjazdowicz odbiera bilet osobiście w mieście rozgrywania meczu i zobligowany jest do wylegitymowania się dokumentem, którego seria i numer widnieją w naszej i jednocześnie klubowej bazie danych.
*W przypadku nie poinformowania o zmianie danych i problemu z odbiorem biletu FCBP nie przyjmuje żadnych roszczeń. 

Aktualizacji prosimy dokonać poprzez wysłanie wiadomości na adres m.palarczyk@fcbp.pl

 

2. Opłacenie składki

 

Składkę w wysokości:

70 zł/rok dla osób, które były członkami FCBP w sezonie 2018/2019;

90 zł/rok dla pozostałych osób (w tym 70 zł składki i 20 zł opłaty wpisowej);

 należy uiścić do 15 września br. na numer konta:

19 1090 1841 0000 0001 3086 7568

Fan Club Barca Polska

Ul. Malborska 1 m 121

03-286 Warszawa

 

W tytule prosimy wpisać: imię i nazwisko, miasto (zamieszkania), numer telefonu. Np.: Jan Kowalski, Chrostkowo, 666777888

 

Osoby, które nie przejdą rekrutacji otrzymają zwrot wpłat do końca października. Pieniądze będą zwrócone na numer konta, z którego zostały wpłacone.

 

Jeżeli macie wątpliwość, czy Wasz przelew doszedł, po jego wykonaniu wystarczy zapisać/zeskanować potwierdzenie i zachować na telefonie lub komputerze. Po 15 września będziemy wyjaśniać indywidualnie wszelkie niezgodności. 

 

3. Formularz rekrutacyjny

 

Dotyczy osób, które chcą zasilić szeregi FCBP.

 

Aby przesłać dane niezbędne do rejestracji w Stowarzyszeniu, należy wypełnić formularz rekrutacyjny na naszej stronie. Formularz dostępny jest po zalogowaniu na górze strony. W przypadku osób, które są niepełnoletnie, deklarację członkowską, czyli formularz wypełnia prawny opiekun. 

UWAGA!!! Z jednego konta na stronie można wysłać formularz rekrutacyjny tylko jednej osoby. Każdy członek musi posiadać indywidualne konto, dotyczy to również członków niepełnoletnich w przypadku, których założyć konto i wypełnić formularz powinien prawny opiekun.

 

 

 

 

4. Decyzja o przyjęciu i wysyłka Carnet de Penyista

 

Osoby, które pozytywnie przejdą rekrutację po weryfikacji będą umieszczane na liście członków. Lista członków dostępna jest wyłącznie dla osób należących do FCBP. Aby mieć do niej wgląd, wystarczy zalogować się na stronie głównej i wejść w zakładkę "O FAN CLUBIE > Członkowie". Aktualizacja listy osób na stronie odbędzie się do 30 września. Następnie do osób, które pozytywnie przeszły rekrutację, zostanie wysłana informacja za pośrednictwem maila. Dodatkowo każdy członek FCBP otrzyma na początku przyszłego roku Carnet de Penyista (karty wysyłane są przez FC Barcelonę do siedziby Stowarzyszenia w okolicach lutego/marca). Wraz z Carnetem przesłana zostanie pisemna decyzja o przyjęciu do Fan Club Barça Polska.

 

5. Możliwość dołączenia do stowarzyszenia jako junior (osoby do 16 roku życia)

 

Wszystkie osoby, które nie ukończyły 16 lat, mogą zostać członkami wspierającymi Stowarzyszenia*. Warunki dołączenia do FCBP są identyczne jak w przypadku osób po 16. roku życia. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www (formularz wypełnia ustawowy opiekun) oraz uiścić składkę w wysokości 70zł w przypadku członkostwa w sezonie 2018/19 lub 90zł dla nowych członków.  

*Zgodnie ze statutem Fan Club Barça Polska, członkowie wspierający mają takie prawa i obowiązki, jak członkowie zwyczajni, za wyjątkiem prawa głosu na Walnym Zgromadzeniu Członków oraz biernego uczestniczenia w wyborach do władz Stowarzyszenia. Mogą oni brać udział w posiedzeniach władz Stowarzyszenia w charakterze osób zaproszonych, gdzie dysponują głosem doradczym.

 

6. Jak sprawdzić status zgłoszenia i czy wszystko jest w porządku?

 

Po zalogowaniu na stronie głównej i po wejściu w zakładkę "O FAN CLUBIE > Członkowie" Twoje nazwisko będzie znajdować się na liście przyjętych do Stowarzyszenia. Jeżeli tak się nie stanie, będziemy indywidualnie wyjaśniać wszelkie wątpliwości.

 

UWAGA: Lista będzie zaktualizowana we wrześniu br.

  

7. Kontakt

 

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kierowanie ich na adres rekrutacja@fcbp.pl.