Data02.09.202008:00 - 10.11.202023:59

Miejsce

Kontakt

KategoriaInne

Opis wydarzenia

 

UWAGA!!!
Klub zaskoczył nas informacją o zmianie terminu wprowadzania listy członków do produkcji Carnet de Penyista na kolejny rok z 31 grudnia na 15 listopada. Klub motywuje swoją decyzję faktem, iż dzięki temu będzie możliwa szybsza produkcja kart. Według zapewnień Carnet de Penyista dla osób z listy członków na dzień 15 listopada mają zostać wyprodukowane jeszcze w styczniu.

Zmusiło to nas do skrócenia pierwszej tury rekrutacji do 10 listopada aby mieć kilka dni na uporządkowanie listy członków.
W związku z powyższym wypełnienia formularza (w przypadku nowych) oraz wpłaty członkowskiej (dla przedłużających oraz nowych) należy dokonać bezwzględnie do 10 listopada (liczy się data zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie). Wpłaty zaksięgowane po 10 listopada będą liczone do drugiej tury*.
Osoby, które nie otrzymały karty w ubiegłym sezonie i jeszcze nie zgłosiły się mailowo (rekrutacja@fcbp.pl) o darmowe przedłużenie obowiązuje również termin 10 listopada. Maile po 10 listopada będą uwzględnione jako członkowie biorący udział w drugiej turze*.

-Co to oznacza w praktyce?
Członkowie przedłużający członkostwo, których wpłaty nie zaksięgujemy do 10 listopada zostaną usunięci z listy członków a tym samym stracą ciągłość członkostwa co może się wiązać z problemami w aplikacji o socio (konieczne minimum 3 lata nieprzerwanego członkostwa w oficjalnej penyi). 

*Po aktualizacji listy członków w dniach 10-15 listopada otworzymy dla wszystkich drugą turę rekrutacji. Będzie wtedy możliwość zarówno dołączenia do FCBP dla nowych członków jak i przedłużenia członkostwa dla aktualnych członków, którzy spóźnią się z wpłatą składki (zgodnie z informacją wyżej jeśli chodzi o ciągłość członkostwa i aplikację o socio, nie wiemy jak to Klub potraktuje ponieważ nie mamy ich oficjalnego stanowiska w tej sprawie dlatego chcącym zachować ciągłość członkostwa radzimy pośpieszyć się z wpłatą ponieważ później nie odpowiadamy za problemy wynikające z przerwy w obecności na liście członków).
Osoby, które zostaną dodane po drugiej turze będą członkami na kolejny sezon ale otrzymają swoje karty w późniejszym, bliżej nieokreślonym przez Klub terminie.


 

Otwieramy rekrutację do Fan Club Barça Polska na rok 2021. Zapisy potrwają do 10 listopada br. Po tym terminie, odbędzie się aktualizacja listy członków Stowarzyszenia, a następnie w grudniu br. każdy przyjęty otrzyma maila z potwierdzeniem przyjęcia.

 

Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami, które mają charakter regulaminu zapisów. Wszystko co trzeba wiedzieć o zapisach do fan clubu, znajduje się w tym artykule.

 

0. Kto może zostać członkiem FCBP?

 

Członkiem FCBP może zostać każdy kibic klubu FC Barcelona, który w nieprzekraczalnym terminie do 10 listopada dopełni wszelkich formalności, opisanych poniżej w punktach 1, 2, 3, czyli wypełni formularz rekrutacyjny oraz dokona opłaty składki rocznej. Dodatkowa informacja dla osób, które nie ukończyły 16 lat opisana jest w punkcie 5.

 

1. Przedłużenie członkostwa

 

Osoby, które są aktualnymi członkami Stowarzyszenia (w sezonie 2019/2020) w celu przedłużenia członkostwa muszą jedynie do 10 listopada opłacić składkę członkowską.
Składka dla przedłużających członkostwo wynosi 70 zł/rok.

UWAGA!!!
Osoby, które w ubiegłym sezonie nie otrzymały Carnet de Penyista lub nie otrzymały potwierdzenia przyjęcia do FCBP a opłaciły składkę, decyzją Zarządu Stowarzyszenia otrzymują darmowe członkostwo na rok 2021. Warunkiem koniecznym jest do 10 listopada napisanie maila na rekrutacja@fcbp.pl w treści podając swoje imię i nazwisko oraz aktualizacja danych/wypełnienie formularza rekrutacyjnego, o którym mowa poniżej w pkt. 3 regulaminu rekrutacji.


Aktualnym członkom przypominamy również o konieczności aktualizacji danych odnośnie dokumentów tożsamości. Jeżeli ktoś z Was wymienił dowód osobisty lub paszport na nowy, prosimy poinformować nas o tym fakcie mailowo na adres m.palarczyk@fcbp.pl

 

2. Opłacenie składki

 

Składkę w wysokości:

70 zł/rok dla osób, które były członkami FCBP w sezonie 2019/2020;

90 zł/rok dla pozostałych osób (w tym 70 zł składki i 20 zł opłaty wpisowej);

 należy uiścić do 10 listopada br. na numer konta:

19 1090 1841 0000 0001 3086 7568

Fan Club Barca Polska

Ul. Malborska 1 m 121

03-286 Warszawa

 

W tytule prosimy wpisać: imię i nazwisko, miasto (zamieszkania), numer telefonu. Np.: Jan Kowalski, Chrostkowo, 666777888

 

Osoby, które nie przejdą rekrutacji otrzymają zwrot wpłat do końca br. Pieniądze będą zwrócone na numer konta, z którego zostały wpłacone.

 

Jeżeli macie wątpliwość, czy Wasz przelew doszedł, po jego wykonaniu wystarczy zapisać/zeskanować potwierdzenie i zachować na telefonie lub komputerze. Po 10 listopada będziemy wyjaśniać indywidualnie wszelkie niezgodności. 

 

3. Formularz rekrutacyjny

 

Aby przesłać dane niezbędne do rejestracji w Stowarzyszeniu, należy wypełnić formularz rekrutacyjny na naszej stronie. Formularz dostępny jest po zalogowaniu na górze strony. W przypadku osób, które są niepełnoletnie, deklarację członkowską, czyli formularz wypełnia prawny opiekun. 

UWAGA!!! Z jednego konta na stronie można wysłać formularz rekrutacyjny tylko jednej osoby. Każdy członek musi posiadać indywidualne konto, dotyczy to również członków niepełnoletnich w przypadku, których założyć konto i wypełnić formularz powinien prawny opiekun!

 

 

 

 

4. Decyzja o przyjęciu i wysyłka Carnet de Penyista

 

Osoby, które pozytywnie przejdą rekrutację po weryfikacji będą umieszczane na liście członków. Lista członków dostępna jest wyłącznie dla osób należących do FCBP. Aby mieć do niej wgląd, wystarczy zalogować się na stronie głównej i wejść w zakładkę "O FAN CLUBIE > Członkowie".
Aktualizacja listy osób na stronie odbędzie się po zakończeniu rekrutacji, czyli po 10 listopada br. Następnie do osób, które pozytywnie przeszły rekrutację, zostanie wysłana informacja za pośrednictwem maila.
Dodatkowo każdy członek FCBP w pierwszej połowie roku otrzyma Carnet de Penyista (karty wysyłane są przez FC Barcelonę do siedziby Stowarzyszenia w okolicach marca/kwietnia). Wraz z Carnetem przesłana zostanie pisemna decyzja o przyjęciu do Fan Club Barça Polska oraz mały upominek.

 

5. Możliwość dołączenia do stowarzyszenia jako junior (osoby do 16 roku życia)

 

Wszystkie osoby, które nie ukończyły 16 lat, mogą zostać członkami wspierającymi Stowarzyszenia*. Warunki dołączenia do FCBP są identyczne jak w przypadku osób po 16. roku życia. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www (formularz wypełnia ustawowy opiekun z nowego, osobnego konta założonego dla juniora) oraz uiścić składkę w wysokości 70zł w przypadku członkostwa w sezonie 2019/20 lub 90zł dla nowych członków.  

*Zgodnie ze statutem Fan Club Barça Polska, członkowie wspierający mają takie prawa i obowiązki, jak członkowie zwyczajni, za wyjątkiem prawa głosu na Walnym Zgromadzeniu Członków oraz biernego uczestniczenia w wyborach do władz Stowarzyszenia. Mogą oni brać udział w posiedzeniach władz Stowarzyszenia w charakterze osób zaproszonych, gdzie dysponują głosem doradczym.

 

6. Jak sprawdzić status zgłoszenia i czy wszystko jest w porządku?

 

Po zalogowaniu na stronie głównej i po wejściu w zakładkę "O FAN CLUBIE > Członkowie" Twoje nazwisko będzie znajdować się na liście przyjętych do Stowarzyszenia. Jeżeli tak się nie stanie, będziemy indywidualnie wyjaśniać wszelkie wątpliwości.

 

UWAGA: Lista będzie zaktualizowana po zakończeniu rekrutacji tj. po 10 listopada.

  

7. Kontakt

 

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kierowanie ich na adres rekrutacja@fcbp.pl.