Data22.12.201708:00 - 24.12.201712:00

MiejsceKraków

Kontakt

KategoriaZloty

Opis wydarzenia

 

ZAPISY ZAMKNIĘTE! PROSIMY NIE WYSYŁAĆ WIĘCEJ ZGŁOSZEŃ!

 

Gdzieś już o tym pisaliśmy...

Ktoś już o tym mówił...

Tak więc nie ma na co czekać!

Otwieramy zapisy na grudniowe El Clasico. Spotykamy się w Krakowie, mieście, które uzyskało pierwsze miejsce w ankiecie turystycznego magazynu "Which?Travel" na najciekawsze miejsce dla turystów.

Dawna stolica Polski przyjmie kibiców FC Barcelony w dniach 22.12-24.12

W planach jak zawsze integracja oraz świetna zabawa a wisienką (czy też truskawką) na torcie będzie oczywiście sobotni mecz z odwiecznym rywalem- Realem Madryt!

Nie siedźcie w domach, odłóżcie chociaż na chwilę przygotowania do świąt. Przyjeżdżajcie do Krakowa, miasta nauki i kultury gdzie nie sposób się nudzić.

 

Tym razem, ze względu na raczej kameralny charakter zlotu oraz dość wczesną godzinę meczu postanowiliśmy zrezygnować z tradycyjnego turnieju piłki halowej FCBP CUP. W zamian zorganizowaliśmy coś innego ale równie fajnego. Szczegóły w odpowiednim czasie.

 

 

Mamy dla Was ok 50 miejsc noclegowych w cenie 40 zł dla członków stowarzyszenia i 50 zł dla osób niezrzeszonych (poleconych przez członków FCBP lub uczestników spotkania "U Ciebie w mieście").

Wstęp do lokalu to koszt 20zł dla osób zrzeszonych i 50zł dla osób niezrzeszonych. Zebrana pula będzie dostępna do wykorzystania na barze wspólnie dla wszystkich obecnych.

 

Chętnych prosimy o wysłanie zgłoszenia o tytule "Zlot, Kraków" drogą mailową na adres zlot@fcbp.pl w treści należy podać:

1. imię i nazwisko,

2. nr telefonu,

3. nr członkowski (lub BRAK)

4. liczbę i wymiar noclegów (np. 2 PT-ND lub BRAK)
5. wspólne oglądanie meczu w lokalu: TAK/NIE

Można podać również preferowane osoby w pokoju (należy pamiętać, że są to dla nas jedynie sugestie)

 

Osoby zainteresowane jedynie obejrzeniem meczu, również wysyłają zgłoszenie!

 

Po wysłaniu zgłoszenia, otrzymacie w ciągu 72 godzin informację zwrotną z potwierdzeniem zapisania, oraz dane do wpłaty.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 grudnia br.

 

Agendę zlotu oraz szczegóły dotyczące miejsca noclegu jak i wspólnego oglądania meczu podamy w późniejszym terminie.