Data26.07.201808:00 - 29.07.201817:00

MiejsceSikórz 19, 87-602 Chrostkowo

KategoriaZloty

Opis wydarzenia

ZAPISY ZAMKNIĘTE! PROSIMY NIE WYSYŁAĆ WIĘCEJ MAILI!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Letnim Zlocie FCBP. Tym razem wracamy do znanych i lubianych przez wszystkich Sikorek (http://sikorki.com/).

 

Zlot rozpoczynamy już w czwartek 26.07.2018r., w planach mamy ognisko integracyjne, zabawę z DJ, kąpiele w jeziorze, plażowanie... itd.

 

Tradycyjnie w piątek (27.VII) odbędzie się turniej FCBP Cup, w którym poza prestiżem i szacunkiem do wygrania będą wspaniałe nagrody.
W turnieju biorą udział wszyscy zapisani na zlot mężczyźni (nie przyjmujemy wymówek dotyczących braku butów czy stroju do grania! Na pierwszych Sikorkach przekonaliśmy się, że na boso też można grać) oraz chętne do gry kobiety.
Podjęliśmy taką decyzję aby zwiększyć ilość drużyn dzięki czemu rywalizacja będzie ciekawsza i na pewno weselsza oraz wspomoże integrację.
Drużyny będą losowane podobnie jak na zlotach z okazji GD przez wyznaczonych kapitanów, a uczestnikami będą jak już wspomnieliśmy wszyscy obecni na zlocie mężczyźni oraz chętne do gry kobiety.

 

W sobotę odbędzie się walne zgromadzenie FCBP, podczas którego, wybrany zostanie nowy zarząd na okres dwóch lat.

Jeśli masz troszkę wolnego czasu i chcesz mieć czynny wkład w rozwój polskiego Barcelonismo to wyślij nam swoją kandydaturę. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: fcbp@fcbp.pl.

Udział w Walnym Zgromadzeniu tylko dla aktualnych członków FCBP.

 

Lekko zmęczeni ale na pewno szczęśliwi, zlot kończymy w niedzielę tj. 29.07.2018r.

 

Aby zapisać się na zlot należy wysłać zgłoszenie zatytułowane "Zlot Sikorki" na adres zlot@fcbp.pl w treści podając następujące informacje:

  1. Imię i nazwisko
  2. nr telefonu
  3. nr członkowski (lub BRAK)
  4. liczba i wymiar noclegów (np. 2 PT-ND)
  5. ewentualne preferencje co do składu domku

  

Po wysłaniu maila zgłoszeniowego otrzymacie w ciągu 72 h wiadomość zwrotną z potwierdzeniem zapisania oraz ze szczegółami dotyczącymi płatności za zlot.

 

Koszt jednego noclegu to 30 pln dla członków stowarzyszenia, 40 pln dla pozostałych.

 

ZAPISY DO 30.06.2018!!! lub do wyczerpania miejsc.