Klub zaskoczył nas informacją o zmianie terminu wprowadzania listy członków do produkcji Carnet de Penyista na kolejny rok z 31 grudnia na 15 listopada. Klub motywuje swoją decyzję faktem, iż dzięki temu będzie możliwa szybsza produkcja kart. Według zapewnień Carnet de Penyista dla osób z listy członków na dzień 15 listopada mają zostać wyprodukowane jeszcze w styczniu.

 

Zmusiło to nas do skrócenia pierwszej tury rekrutacji do 10 listopada aby mieć kilka dni na uporządkowanie listy członków. 
W związku z powyższym wypełnienia formularza (w przypadku nowych) oraz wpłaty członkowskiej (dla przedłużających oraz nowych) należy dokonać bezwzględnie do 10 listopada (liczy się data zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie). Wpłaty zaksięgowane po 10 listopada będą liczone do drugiej tury*.
Osoby, które nie otrzymały karty w ubiegłym sezonie i jeszcze nie zgłosiły się mailowo (rekrutacja@fcbp.pl) o darmowe przedłużenie obowiązuje również termin 10 listopada. Maile po 10 listopada będą uwzględnione jako członkowie biorący udział w drugiej turze*.

 

-Co to oznacza w praktyce? 
Członkowie przedłużający członkostwo, których wpłaty nie zaksięgujemy do 10 listopada zostaną usunięci z listy członków a tym samym stracą ciągłość członkostwa co może się wiązać z problemami w aplikacji o socio (konieczne minimum 3 lata nieprzerwanego członkostwa w oficjalnej penyi). 

*Po aktualizacji listy członków w dniach 10-15 listopada otworzymy dla wszystkich drugą turę rekrutacji. Będzie wtedy możliwość zarówno dołączenia do FCBP dla nowych członków jak i przedłużenia członkostwa dla aktualnych członków, którzy spóźnią się z wpłatą składki (zgodnie z informacją wyżej jeśli chodzi o ciągłość członkostwa i aplikację o socio, nie wiemy jak to Klub potraktuje ponieważ nie mamy ich oficjalnego stanowiska w tej sprawie dlatego chcącym zachować ciągłość członkostwa radzimy pośpieszyć się z wpłatą ponieważ później nie odpowiadamy za problemy wynikające z przerwy w obecności na liście członków).
Osoby, które zostaną dodane po drugiej turze będą członkami na kolejny sezon ale otrzymają swoje karty w późniejszym, bliżej nieokreślonym przez Klub terminie.