Informujemy, że w dniu 11 lipca br. rezygnację ze stanowiska prezesa Stowarzyszenia złożył Adam Marszał, który objął funkcję rok temu po Tomaszu Lasocie. Zapraszamy do przeczytania listu skierowanego nie tylko do Członków Stowarzyszenia ale też wszystkich pozostałych Culés.

 

List pożegnalny Adama Marszała (PDF).


UWAGA! W tym miejscu pragniemy uspokoić wszystkich, że ta decyzja nie wpłynie na ciągłość prac Stowarzyszenia. W ciągu najbliższych kilku dni zbierze się Zarząd Stowarzyszenia, żeby podjąć decyzję o koniecznych zmianach personalnych. W związku z tym informujemy, że:

1) obecny 4-osobowy skład Zarządu Stowarzyszenia jak i Komisja Rewizyjna pozostają w mocy podejmowania dalszych decyzji, uchwał,

2) Zarząd ma obowiązek wskazać osobę, która obejmie stanowisko prezesa Stowarzyszenia (przy czym może być to aktualny Członek Zarządu),

3) Zarząd ma możliwość (ale nie obowiązek) w drodze kooptacji uzupełnić zwolnione miejsce w Zarządzie.

 

Oznacza to, że Zarząd Stowarzyszenia może pracować i podejmować decyzje w obecnym składzie, jak również ma możliwość uzupełnienia składu o 1 osobę. Obie decyzje, zgodnie ze statutem Stowarzyszenia, zapadają na podstawie uchwały Zarządu.

 

Jednocześnie informujemy, że już jutro zaprezentujemy Wam podsumowanie minionego sezonu, a pojutrze ogłosimy szczegóły rekrutacji do Fan Club Barça Polska na nadchodzący sezon. Przygotowaliśmy też kilka innych atrakcji.