Ty i Twoje dziecko jesteście fanami Barcelony? Chcesz zapisać pociechę do FCBP ale jest jeszcze za młoda? Już teraz możesz wyrobić dziecku kartę FCBP Junior. Oznacza to, że każdy „junior” otrzyma spersonalizowaną legitymację FCBP z własnym imieniem, nazwiskiem i zdjęciem – identyczną jak karta, którą dostaną członkowie Stowarzyszenia.

 

Poniżej szczegółowe informacje dotyczące produktu:

 1. Aby uzyskać kartę „FCBP Junior” należy do 14 sierpnia br. na adres rekrutacja@fcbp.pl wysłać następujące maila, w tytule wpisując „Karta JUNIOR”, oraz zawierającego następujące dane:
 2. imię dziecka,
 3. nazwisko dziecka,
 4. zdjęcie dziecka w formacie legitymacyjnym o proporcjach 3,5 x 4,5 (szerokość do wysokości) w rozdzielczości 300 dpi. UWAGA! Zdjęcie nie musi być zdjęciem do dokumentu, ale musi mieć zachowane odpowiednie proporcje.
 5. imię i nazwisko zgłaszającego, oraz telefon kontaktowy
 6. informację o adresie, na który ma zostać nadana karta,
 7. Równolegle należy dokonać opłaty w wysokości 30 zł, podając w treści słowo „JUNIOR”, oraz imię i nazwisko dziecka. Opłata musi zostać zaksięgowana na koncie FCBP najpóźniej 14 sierpnia. Numer konta:

19 1090 1841 0000 0001 3086 7568

Fan Club Barca Polska

Ul. Malborska 1 m 121

03-286 Warszawa

 

UWAGA: Jeżeli nie zostaną spełnione warunki otrzymania karty opłata zostanie zwrócona na numer konta, z którego przyszła wpłata!

 

 1. Karta „FCBP Junior” zostanie wysłana listem poleconym na adres podany w mailu do końca września br.
 2. Karta „FCBP Junior” będzie spersonalizowaną kartą zawierającą imię, nazwisko i zdjęcie dziecka, różniącą się od legitymacji członkowskiej informacją o tym, że nie jest członkowska, oraz nie będzie zawierała numeru członkowskiego.
 3. Kartę „FCBP Junior” może zamówić tylko osoba zrzeszona w FCBP w sezonie 2014/2015 lub rekrutująca się na sezon 2015/2016. W przypadku jeżeli o wyrobienie karty wniesie osoba rekrutująca się na sezon 2015/2016, która nie zostanie przyjęta do Fan Club Barça Polska, karta nie zostanie wyrobiona, a opłata zostanie zwrócona zgodnie z punktem 3.
 4. Każdy Członek Stowarzyszenia, lub kandydat może wyrobić dowolną liczbę kart „FCBP Junior”, czyli dla dowolnej liczby osób. W przypadku zamówienia większej liczby kart, opłata za każdą kartę wynosi 30 zł. Wysyłając maila należy podać dane wszystkich osób, dla których wyrabiana będzie karta (imię, nazwisko, zdjęcie, itd.).
 5. Posiadanie karty FCBP Junior nie jest równoważne z byciem członkiem Stowarzyszenia Fan Club Barça Polska.
 6. Karta „FCBP Junior” wyrabiana jest na jeden sezon (od 1 września aktualnego roku do 31 sierpnia roku następnego).
 7. Dla osób, które zakupią kartę „FCBP Junior” na sezon 2015/2016, a w kolejnym sezonie (2016/2017) będą aplikowały na członka Stowarzyszenia, opłata wpisowa zostanie zmniejszona do kwoty 10 zł (obecnie wynosi 20 zł).

Pytania dotyczące kart „FCBP Junior” prosimy kierować na adres rekrutacja@fcbp.pl.