Wraz z pierwszym dniem wiosny od kilku lat startujemy z naszymi sportowymi rywalizacjami,  podczas których wyłaniamy zwycięzców w 3 kategoriach: bieganie, rower oraz chodzenie. Zabawa budzi wiele emocji wśród uczestników, a triumfatorzy są nagradzani oraz oklaskiwani podczas naszych letnich zlotów. W tym roku postanowiliśmy zmienić formułę i wprowadzić więcej team spirit wśród członków Fan Club Barça Polska. Chcemy zaproponować Wam zupełnie nowy dla nas FITQBE Sport Challenge.

FITQBE Sport Challenge to rozpoczynające się 1 kwietnia 60-dniowe sportowe wyzwanie, w którym biorą udział 5-osobowe drużyny. Każda z drużyn może wziąć udział maksymalnie w dwóch rywalizacjach z kategorii: bieganie, chodzenie, rower.

Dwie rywalizacje w podziale Rower + Chodzenie lub Rower + Bieganie.

https://fitqbe.com/challenge/

Fitqbe współpracuje z wieloma aplikacjami śledzącymi aktywność np. garmin, polar czy endomondo.

Zgłoszenia przyjmujemy do 2 marca do godziny 23:59. Liczba miejsc ograniczona!

 

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w FITQBE Sport Challenge należy być członkiem FCBP oraz wysłać zgłoszenie na adres active@fcbp.pl z następującymi danymi:

1. Imię i Nazwisko

2. Numer członkowski FCBP

3. Numer telefonu

4. Adres e-mail

5. Rywalizacja/ rywalizacje, w której chce się wziąć udział pamiętając o zasadzie, że przy dwóch kategoriach można uczestniczyć tylko w rywalizacji Rower + Chodzenie lub Rower + Bieganie

 

Zastrzegamy sobie prawo doboru osób do drużyn. W przypadku nadwyżki osób liczyć się będzie kolejność zgłoszeń oraz staż w Fan Club Barça Polska.

O ostatecznym podziale drużyn i zakwalifikowaniu się poinformujemy w ciągu kilku dni od końca zapisów.

Członkowie drużyn wspólnie wybiorą nazwę drużyny zaakceptowaną przez zarząd FCBP.

Organizator przewidział nagrody dla zwycięskich drużyn wśród wszystkich biorących udział firm i stowarzyszeń , a my tradycyjnie wybierzemy najlepszych zawodników, których przedstawimy podczas najbliższego zlotu letniego.

Jeżeli jesteśmy już przy temacie aktywności to do Zurich Marató de Barcelona pozostał równo miesiąc. Nasi reprezentanci dzielnie trenują chociaż nie tylko bieganie.

Bartek trenuje mięśnie oraz równowagę na ściance wspinaczkowej, Michał intensywnie biega i szczęśliwie nie połamał się na ostatniej wyprawie na narty, Paulina z treningu na trening wydłuża trasę, a Kuba łączy przyjemne z pożytecznym tj. zbiera słodycze od Wedla ;).

Następny meldunek z Barcelony!