Wiemy, że dziś pączki oraz faworki zaprzątają waszą głowę, ale my już myślimy o waszej przyszłej formie w lecie 
Pierwszy dzień wiosny to znakomita data i ostatni dzwonek, aby ruszyć się z kanapy i przygotować swoje ciało do lata. Nie chodzi tylko i wyłącznie o walory estetyczne, ale także o wszystkie dodatkowe profity takie jak poprawa stanu emocjonalnego, wydolności, wzmocnienie układu mięśniowego, które towarzyszą amatorskiemu uprawianiu sportu. 

W związku z tym tradycyjnie przygotowaliśmy dla członków Fan Club Barça Polska trzy rywalizacje, gdzie możecie pochwalić się swoją aktywnością i podjąć walkę o Puchar FCBP.
Rywalizować możecie w dowolnych kategoriach, jednej wybranej, dwóch lub trzech. Do wyboru są: rower, bieganie oraz chodzenie. 
W tym roku postanowiliśmy powrócić do wcześniejszej formuły, która pozwala na indywidualną rywalizację. Powróciliśmy także do rywalizacji w chodzeniu, która pozwala wykazać się tym, którzy nie mogą biegać.
Przewidujemy też dodatkowe nagrody specjalne dla osób, które wyróżnią się w szczególny sposób lub zapadną nam w pamięci.

Czas trwania: 21 marca - 1 czerwca 2019. 
Termin zgłoszenia: 28 lutego - 13 marca 2019 (godzina 23:59)

Wręczenie nagród nastąpi podczas Oficjalnego Letniego Zlotu Fan Club Barça Polska.
Wyznajemy zasadę fair play i zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji wyników oraz usunięcie użytkownika z rywalizacji w przypadku stwierdzenia nadużyć. Liczymy na waszą uczciwość.

Aby dołączyć do rywalizacji należy posiadać konto na endomondo.com oraz wysłać maila na adres active@fcbp.pl z następującymi danymi:

1. Imię Nazwisko
2. Numer członkowski 
3. Nazwa użytkownika na endomondo (jeżeli jest inna niż Imię i Nazwisko)
4. Rywalizacja w której chce się uczestniczyć tj. rower, bieganie lub chodzenie (w dowolnej kombinacji) 
5. Adres e-mail, na który będzie wysłany link z zaproszeniem

Uwaga! Klasyfikowane będą tylko te osoby, które są aktualnymi członkami stowarzyszenia oraz wyślą zgłoszenie mailem w wymaganym terminie.