Fascynująca historia życia i kariery najlepszego piłkarza świata wzbogacona o liczne ilustracje, atrakcyjne grafiki i ciekawostki. Nagrody, rekordy, osiągnięcia, najsłynniejsze powiedzenia, a nawet najpopularniejsze tweety. 18 maja do księgarni w całej Polsce trafi pozycja „Messi. Atomowa Pchła”. To coś dla młodych fanów Blaugrany w wieku 7-12 lat i idealny prezent na Dzień Dziecka.

 

 

Patronem medialnym publikacji został nasz Fanklub. Z tej okazji we współpracy z Wydawnictwem SQN przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy na książkę w przedsprzedaży do wykorzystania na http://www.labotiga.pl/messi-atomowa-pchla:

- z kodem FCBPCHLA rabat 25%

- cena po obniżce: 14,93 zł

- wysyłka od 17 maja

 

 

Książka do kupienia także na stoisku SQN (52/D8) podczas Warszawskich Targów Książki na PGE Narodowym w dniach 19-22 maja.

 

O książce:

Wszystko, co musisz wiedzieć o swoim idolu!

Pchła, Pchełka, Karzeł, Mały, Złoty Chłopczyk… Lista przydomków jest nieskończona. Wszystkie pojawiają się w miejsce nazwiska, które warte jest miliony: Messi. Pomimo ogromnego sukcesu Leo pozostał zwykłym chłopakiem. Takim jak Ty. Dowiedz się, co powinieneś jeść, by grać tak jak Leo. Przeczytaj, komu Messi dedykuje zdobyte bramki. Odkryj, dzięki jakiemu owocowi nauczył się żonglerki, jakie stopnie dostawał w szkole, a także kto gra lepiej: Messi na boisku czy Messi wirtualny, w grze na PlayStation.

 

Fascynująca historia życia i kariery najlepszego piłkarza świata wzbogacona o liczne ilustracje, atrakcyjne grafiki i ciekawostki. Nagrody, rekordy, osiągnięcia, najsłynniejsze powiedzenia, a nawet najpopularniejsze tweety.

 

W środku naklejki z Twoim idolem!

 

 

Autor: Luís Miguel Pereira, Manuel Morgado

Tytuł oryginału: El Libro de los Fans de Messi

Tłumaczenie: Barbara Bardadyn

Data wydania: 18 maja 2016

Cena okładkowa: 19,90 zł

Format: 182 x 235 mm

Liczba stron: 72 (wyd. kolorowe)

ISBN: 978-83-7924-418-8