Książka „Messi G.O.A.T.” nominowana w plebiscycie na Sportową Książkę Roku!

Do końca stycznia można głosować na książkę „Messi G.O.A.T.” Jordiego Punti w plebiscycie na Sportową Książkę Roku 2020. Przy pełnej mobilizacji fanów Argentyńczyka, publikacja ta ma duże szanse na zwycięstwo w konkursie.

Głosy na pozycję wydaną pod patronatem FCBP.pl można oddawać pod linkiem: idz.do/fb_sportowa_ksiazka_roku

 

O książce:

Lionel Messi to piłkarski geniusz, który wniósł dyscyplinę na zupełnie nowy poziom. Dla opisywania jego gry ekspertom zaczyna brakować już odpowiednich przymiotników. W ciągu dwóch dekad zrzucił z piedestału takie ikony jak Johan Cruyff, Pele czy Diego Maradona.

W książce „Messi. G.O.A.T.” ten artysta piłki zostaje uchwycony na nowo. Jordi Punti, uznany dziennikarz ukazuje go jako bohatera 22 opowieści, które raz jeszcze odsłaniają piękno jego gry, instynkt i obsesję doskonałości. To nie jest zwykła książka. To hołd.

W czym Lionel Messi przypomina azteckich bogów? W jaki sposób o jego przyszłości zaważyła… papierowa serwetka i dlaczego o jego geniuszu świadczy nawet sposób poruszania się? Tego wszystkiego dowiedzieć możecie się z „Messi. G.O.A.T.”.

 

Ponadto polecamy tę i inne książki, które aktualnie znajdują się na wyprzedaży pod tym linkiem: idz.do/fcbppl-wyprzedaz. Serdecznie zachęcamy do zakupów!