W związku z dość szczęśliwym losowaniem par 1/4 Ligi Mistrzów oraz zbliżającym się finałem rozgrywek Pucharu Króla, pragniemy zaprosić Was do wzięcia udziału w kwietniu w dwóch wyjazdach z naszym Stowarzyszeniem.
 
Pierwsza podróż, która nas czeka to wizyta w Rzymie. Zmierzymy się tam z AS Romą, która zdaniem kibiców z Wiecznego Miasta jest żółta jak słońce i czerwona jak ich miłość.
 
Kolejny na liście wyjazdów będzie Madryt. Tam po wielu miesiącach zmagań w ramach rozgrywek Copa dey Rey został nam do wygrania już tylko jeden mecz. Naszym przeciwnikiem będzie niezwykle waleczna (o czym przekonał się ostatnio Manchester United) Sevilla, z którą do stolicy Hiszpanii na mecz pojadą najwięksi chyba wariaci na półwyspie Iberyjskim, deklarujący swe dożywotnie przywiązanie.
 
Oba spotkania będą niezwykle ciekawe i trudne, przez co nie może na nich zabraknąć naszego wsparcia. Dlatego liczymy na Waszą aktywność i mamy nadzieję, że w obu stolicach pojawimy się licznie, potwierdzając po raz wtóry, że Barcelona może liczyć na wsparcie Polaków wszędzie gdzie się uda.
 
Szczegóły wyjazdów, terminy, koszty i formularz do zapisów znajdziecie na stronie FCBPontour.