Zurich Marató de Barcelona jest to niezwykłe przeżycie dla każdego biegacza, a szczególnie dla każdego fana stolicy Katalonii.

W przyszłym roku 10 marca tysiące biegaczy w tym reprezentanci Fan Club Barça Polska staną na starcie tego królewskiego dystansu.

Do tej pory w dwóch edycjach wzięło udział ośmiu naszych reprezentantów, wszyscy dotarli do mety i wszyscy przed startem byli amatorami. Po tym doświadczeniu część z nich postanowiła kontynuować swoją przygodę z długimi dystansami lub po prostu bardziej zaangażować się w innej formie w sport.

 

Jeżeli jesteś członkiem Fan Clubu i chciałabyś/chciałbyś uczestniczyć w maratonie reprezentując nasze stowarzyszenie to na twoje zgłoszenie czekamy do 15 listopada.

 

Aby wziąć udział w rekrutacji do naszego Teamu należy wysłać maila na adres active@fcbp.pl z następującymi informacjami:

- Imię i nazwisko

- Numer członkowski ( z maila)

- Krótki opis dotychczasowej przygody z bieganiem (udział w biegach, wyniki). Oczywiście to nie determinuje naszej decyzji, zapraszamy także osoby, które dopiero zaczynają i np. w maratonie nigdy nie uczestniczyły.

 

Finałowy team wyłonimy do 19 listopada i poinformujemy wszystkich zainteresowanych o wynikach.