Prosimy o zapoznanie się z listami osób, które podeszły do I fazy rekrutacji do Stowarzyszenia Fan Club Barça Polska na sezon 2015/2016.

 

Zanim zaczniecie szukać swoich nazwisk na listach, przeczytajcie dokładnie poniższe informacje oraz sposób podziału osób.

 

 

Na listach znalazły się bowiem wyłącznie osoby, które w wyznaczonym przez nas terminie (tj. do połowy sierpnia) opłaciły składkę członkowską. Osoby, które nie opłaciły składki lub zrobiły to w późniejszym terminie będą mogły dołączyć do Stowarzyszenia pod koniec września, o czym poinformujemy w II połowie miesiąca. W przypadku rezygnacji osób, które nie zostały przyjęte w I fazie rekrutacji i nie chcą ubiegać się o członkostwo w Penyi, dokonamy zwrotu wpłaconej składki.

 

Lista 1. Weryfikacja pozytywna (klik)

Osoby znajdujące się na tej liście dopełniły w terminie wszelkich formalności (opłaciły składkę, wprowadzenie danych poprzez formularz na stronie, umieszczenie w formularzu zdjęcia o proporcjach 3,5 x 4,5). Dane tych osób zostały przekazane do produkcji kart, które razem z decyzją o przyjęciu zostaną wysłane pod koniec września. Wszyscy, którzy są na 1 liście mogą odnaleźć się na liście członków Stowarzyszenia. Wystarczy zalogować się na stronie, a następnie wejść do zakładki O FAN CLUBIE > CZŁONKOWIE.

 

Lista 2. Weryfikacja pozytywna (klik)

Podobnie jak w przypadku osób z 1 listy, udało się pozyskać wszystkie dane, które zostały przekazane do produkcji legitymacji członkowskich (wysyłka razem z decyzją o przyjęciu pod koniec września). Ze względu na braki w formularzu zgłoszeniowym na stronie, osoby te nie odnajdą się na liście członków w zakładce O FAN CLUBIE > CZŁONKOWIE. Po uzupełnieniu formularza dane w ww. sekcji będą zaktualizowane.

 

Lista 3. Weryfikacja negatywna (klik)

Osoby z tej listy, nie przekazały FCBP wymaganych do rejestracji na kolejny sezon danych (nie wypełniły formularza zgłoszeniowego na stronie), natomiast opłaciły składkę. Te wszystkie osoby będą mogły uzupełnić zgłoszenie na warunkach, które ogłosimy niebawem (w II połowie września). Legitymacje członkowskie i decyzję o przyjęciu otrzymają w późniejszym terminie, o czym szerzej poinformujemy przy okazji ogłoszenia 2 fazy rekrutacji.

 

Lista 4. Weryfikacja negatywna (klik)

Podobnie jak w przypadku osób z listy nr 3, do dołączenia do FCBP zabrakło niewiele. W zgłoszeniu zabrakło fotografii o właściwych wymiarach (zdjęcie nie zostało dołączone, lub nie było możliwości zmiany formatu i dopasowania go do wymaganych proporcji 3,5 x 4,5 (stosunek szerokości do wysokości). Zapraszamy do uzupełnienia danych w II połowie września.

 

Jeżeli Kandydat z listy 3 lub 4 nie będzie chciał uczestniczyć w naborze dodatkowym, prosimy o kontakt w celu zwrotu zapłaconej składki.

 

POZOSTALI

Osoby, które nie znajdują się na ww. listach to ci, którzy nie opłacili w terminie składki. Nie zapominamy o Was i będziecie mogli dołączyć do Fan Club Barça Polska podczas II fazy rekrutacji, która zostanie ogłoszona w II połowie września.

 

Pytania i uwagi prosimy kierować na adres rekrutacja@fcbp.pl.