Na zlocie z okazji El Clásico, który odbył się w październiku zeszłego roku, odbyło się losowanie nagrody w konkursie "BCN za złotówkę". Szczęśliwym członkiem FCBP, który miał możliwość pojechania z nami do stolicy Katalonii był Bartek Nowakowski.

Zgodnie z regulaminem Konkursu zwycięzca wybrał się z nami na mecz, w którym zmierzyła się Barcelona z drużyną Valencii.

Poniżej znajdziecie relację Bartka: 
Kolejny konkurs "BCN za złotówkę" już w przyszłym sezonie! "Możliwość obejrzenia na żywo meczu Barçy (której kibicuje się od lat) w mecce piłki nożnej, stadionie Camp Nou, było dla mnie niesamowitym przeżyciem i wywarło na mnie kosmiczne wrażenie. Najlepszym dopełnieniem sportowych emocji był mecz piłki ręcznej w Palau Blaugrana, który rozpoczął się zaraz po spektaklu na Camp Nou. Każdemu prawdziwemu kibicowi życzę takich właśnie sportowych emocji w wydaniu najlepszych. Wyjazd, który był zaskoczeniem w wygranym konkursie, z ludźmi którzy najlepiej rozumieją ducha sportu, sprawił, że do Barcelony będę wracał przy każdej możliwej okazji.