Do pierwszych w tym sezonie Gran Derbi jeszcze sporo czasu, ale już teraz kibice FC Barcelony i Realu Madryt mogą poczuć klimat odwiecznej rywalizacji. Właśnie ruszają Gran Derbi na słowa, czyli akcja mająca na celu pobudzenie fanów obu zespołów do wymyślania błyskotliwych haseł na przeciwną drużynę. Pozytywnym wzorem są… kibice ŁKS-u i Widzewa Łódź! 

 

Trzy lata temu głośno było o akcji kibiców łódzkich klubów. Na murach w całym mieście pojawiały się zabawne hasła: „ŁKS robi herbatę z wody po pierogach”, „RTS je banany w skórce”, „ŁKS śpi w skarpetkach”. Teraz podobną kreatywnością, tyle że w sieci, mogą wykazać się polscy fani FC Barcelony i Realu Madryt. Fan Club Barça Polska przyłącza się do akcji wydawnictwa SQN. Wzywamy Was do wzięcia udziału i pokazania czyi kibice są bardziej kreatywni. Wygrajmy i tę wojnę!

 

O akcji:

Z okazji zbliżającej się premiery książki Alfredo Relaño „Barça vs Real. Wrogowie, którzy nie mogą bez siebie żyć”, wydawnictwo SQN przygotowało specjalną stronę internetową www.granderbinaslowa.pl. Można wpisywać na niej błyskotliwe hasła, z których najlepsze trafią na okładkę książki. Zwycięzcy zostaną także nagrodzeni oryginalnymi koszulkami meczowymi Barçy i Realu na sezon 2015/16 oraz zestawami książek.

Akcja potrwa do 10 sierpnia. Książka z najlepszymi hasłami na okładce trafi do księgarni kilkanaście dni później, 26 sierpnia.

Dogryź rywalowi, znajdź się w książce i wygraj koszulkę swojego klubu! Pokażmy, że polscy kibice FC Barcelony i Realu Madryt potrafią być równie kreatywni! 

Wymyśl hasło mające w inteligentny sposób dopiec rywalowi, wypełnij formularz na tej stronie i wyślij go. 

Pamiętaj, inteligentny prztyczek boli dużo bardziej od wulgaryzmów i wyzwisk! 

 

O książce:

Real Madryt założony przez Katalończyka. FC Barcelona zawieszona za wygwizdanie hymnu Hiszpanii. Zażarte boje o Alfredo Di Stéfano i Ladislao Kubalę z reżimem generała Franco w tle. Kontrowersyjny transfer Luísa Figo i świński łeb rzucony na Camp Nou. Palec José Mourinho w oku Tito Vilanovy…

Piłkarska rywalizacja pomiędzy Madrytem a Katalonią trwa już ponad 110 lat. Alfredo Relaño postanowił wreszcie dokładnie się jej przyjrzeć. I obalić mity krążące wokół El Clásico.

Jego książka to bezkompromisowa kronika potyczek, które dziś elektryzują cały świat. Opowieść wyjaśniająca fenomen wzajemnej niechęci, ale też niezwykłej symbiozy. Symbiozy, która pozwala obu klubom stawać się jeszcze potężniejszymi.

Dla naszych członków przygotujemy też ofertę nabycia książki po atrakcyjnej cenie.