Ostatnia aktualizacja: 06.08.2023r, godz. 23:00

1. Organizatorem Konkursu "Typer FCBP" zwanego dalej „Konkursem” jest Stowarzyszenie Fan Club Barça Polska,z siedzibą w Żorach, ul. Wyzwolenia 47, wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000241025,

Konkurs, jest skierowany do Członków Stowarzyszenia FCBPolska oraz kibiców klubu FC Barcelona.

3. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 2009, Nr 201, poz. 1540 ze zm.).

II. Warunki udziału w konkursie

1. Aby wziąć udział w konkursie należy:

a) posiadać konto na stronie fcbp.pl (osoby, które posiadają konto na stronie www.fcbp.pl nie muszą zakładać nowego konta),

b) zapoznać się z regulaminem Konkursu,

c) zaakceptować regulamin Konkursu (akceptacja regulaminu odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku „Zapisz” przy typowanych wynikach). Osoba akceptująca regulamin oświadcza, że zapoznała się z pełną jego treścią.

2. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do usunięcia uczestnika, który nie przestrzega regulaminu lub łamie zasady fair play.

3. Każdy uczestnik może grać tylko na 1 koncie. Niedozwolona jest gra jednej osoby z kilku kont.

4. Udział w Konkursie wiąże się z typowaniem dokładnych wyników spotkań piłkarskiej Ligi Hiszpańskiej (LaLiga EA Sports) oraz meczów z udziałem FC Barcelony w ramach rozgrywek o Puchar Króla (Copa del Rey) oraz Ligi Mistrzów (UEFA Champions League)  w sezonie 2023/2024.

III. Typowanie meczów i zasady punktacji

1. Typowanie wyników meczów odbywa się na stronie fcbp.pl/typer/typuj (dostępnej po zalogowaniu).

2. Typowanie wyniku danego meczu polega na podaniu liczby bramek strzelonych przez drużyny biorące udział w meczu w regulaminowym czasie gry.

3. W przypadku meczów rozgrywanych w systemie pucharowym, w których o rozstrzygnięciu awansu do następnej fazy decyduje dogrywka lub rzuty karne brany pod uwagę jest wynik z czasu podstawowego gry (90minut + doliczony przez sędziego czas bez dogrywki i konkursu rzutów karnych).

4. Po wprowadzeniu liczby goli w danym meczu, meczach lub w całej kolejce, aby zachować typ, należy nacisnąć przycisk „Zapisz”, co jest równoznaczne z akceptacją regulaminu Konkursu.

5. Typowanie wyniku danego meczu odbywa się nie później niż do momentu rozpoczęcia spotkania. Przed rozpoczęciem danego spotkania można zmienić zapisany uprzednio typ.

6. Za każdy prawidłowy typ przyznawane są punkty, które następnie są sumowane i  decydują o pozycji w tabeli i klasyfikacji końcowej.

7. Punkty przyznawane są za poprawne wytypowanie:

a) dokładnego wyniku meczu (np. typ Barcelona 2 : 0 Sevilla, wynik meczu Barcelona 2 : 0 Sevilla) – 5 punktów;

b) rozstrzygnięcia meczu: wygrana 1 drużyny / remis / wygrana 2 drużyny; bez trafienia dokładnego wyniku meczu (np. typ Barcelona 2 : 0 Eibar, wynik meczu Barcelona 1 : 0 Eibar / typ Villarreal 1 : 1 Real Sociedad, wynik meczu Villarreal 0 : 0 Real Sociedad) – 2 punkty.

8. W przypadku jeżeli dany mecz nie odbędzie się w planowanym terminie, zostanie przełożony lub przerwany, punkty za typowanie wyniku tego meczu nie będą naliczane.

9. Każdy mecz będzie dostępny do typowania nie później niż na 12 godzin przed jego rozpoczęciem.

10. Do typowania dostępne będą wyłącznie spotkania piłkarskiej Ligi Hiszpańskiej (LaLiga EA Sports) oraz meczów z udziałem FC Barcelony w ramach rozgrywek o Puchar Króla (Copa del Rey) oraz Ligi Mistrzów (UEFA Champions League) w sezonie 2023/2024.

IV. Rozstrzygnięcie Konkursu i nagrody

1. O wygranej w Konkursie decyduje klasyfikacja końcowa (po wszystkich meczach / kolejkach). Zwycięzcą zostaje uczestnik, który zdobędzie największą liczbę punktów po rozegraniu wszystkich meczów / kolejek.

2. Zwycięzca zostanie ogłoszony do lipca 2024 r.

3. Członek stowarzyszenia (osoba należąca do Fan Club Barça Polska na rok 2024) z największą liczbą punktów w klasyfikacji końcowej otrzyma nagrodę rzeczową w postaci domowej koszulki FC Barcelona Home 2024/2025 wersja stadium.
4. Pięciu najlepszych Członków Stowarzyszenia otrzyma niespodzianki od naszego sponsora TOTALbet.
5. Sponsorem nagród jest nasz partner TOTALbet.

V. Reklamacje

1. Wszelkie zastrzeżenia dotyczące błędów i punktacji należy zgłaszać na adres typer@fcbp.pl.

2. Reklamacje dotyczące punktacji za dany mecz należy zgłaszać nie później niż w terminie 5 dni od dnia rozegrania spotkania.

3. Reklamacje będą rozpatrywane przez Władze Fan Club Barça Polska.